Office365

Přihlášení:       portal.office.com

Vážení rodiče, milí žáci,

Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh má uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Novým benefitem této smlouvy je možnost bezplatně poskytnout desktopovou verzi aplikací sady Microsoft Office365 Pro Plus k domácímu používání po dobu jejich docházky na ZŠ.

Žáci budou mít k dispozici žákovské emailové adresy se svým jménem a doménou @zssvzabreh.cz (kapacita 50GB) a úložiště OneDrive (1TB).

Po ukončení 9. ročníku se úložiště OneDrive i emailová schránka žákům vymaže.

Žáci budou při výuce ve škole používat nejnovější Office 2016 a doma mají možnost pracovat v online aplikacích nebo si mohou desktopové Office2016 nainstalovat zdarmana 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem a používat je k nekomerčním účelům.

V případě dotazů a případné ztrátě přihlašovacích údajů se mohou na školu obrátit přímo žáci nebo jejich rodiče (zákonní zástupci).

Žádost o tuto službu není nutné vyřizovat osobně.

Stačí zaslat mail na adresu office365@zssvzabreh.cz, ve kterém je nutné uvést následující údaje:

do předmětu mailu text „Žádost Office365"

jméno a příjmení žáka

datum narození

bydliště

třída

kontaktní mail na žáka (rodiče) pro zaslání dalších informací včetně přihlašovacích údajů

jméno osoby, která žádost podává, a příbuzenský vztah (matka, otec, apod.)

Kontaktní osoba:
Mgr. Miroslava Stodůlková, metodik ICT,  stodulkova.miroslava@zssvzabreh.cz