Školní rok 2015/2016

 

Příměstský tábor - Řezbářství - 15. 8. – 19. 8. 2016

Setkání oceněných žáků u pana starosty - červen 2016

Rozloučení s žáky 9. ročníku - 27. 6. 2016

Dolní Morava - Mamutíkův vodní svět 17. 6. 2016

Dolní Morava - Lanový park 17. 6. 2016

Exkurze Vídeň - 23. 6. 2016

Exkurze Osvětim a solné doly Vělička - 21. 6. 2016

20.6.2016 - Prezentace na ZŠ Severovýchod Zábřeh

Exkurze do VOŠ a Střední školy automobilní - 14. 6. 2016

CO VÍŠ O ČESKOSLOVENSKÝCH LEGIÍCH?

Celostátní kolo - Eurorebus 6. 6. 2016

Akční sběrový týden skončil :-) červen 2016

Den dětí 1. 6. 2016

Připravujeme nové prostory pro DDM Krasohled Zábřeh

Výlet 2.A a 3. třídy - Šternberk - 19. 5. 2016

Krajské finále ve vybíjené v Prostějově - 11. 5. 2016

Celostátní kolo Dnešní svět v pohybu 21. ročník soutěže Eurorebus

Exkurze – Pivovar Černá Hora – Macocha – Punkevní jeskyně

Pohár rozhlasu - 19. 5. 2016

Pobyt v přírodě - 8.A + 8.B - jaro 2016

Pobyt v přírodě - 7.A + 7.A - jaro 2016

1. třída - školní výlet PRADĚDOVO MUZEUM BLUDOV

Bleší trhy mají velký úspěch :-)

Dopravní soutěž - okresní kolo

Mladí šachisté v Praze na výstavě Titanic - 27. 4. 2016

Mažoretky Severovýchod  z. s - 2016 

Školní klub - Taneční oddělení 2016 

Výstava Největší Čech - 700 let od narození Karla IV.

Nejmenší Čech - Hurvínek - 90. výročí narození

Přednáška pro žáky - Animovaný film

Expozice času a vodopády - 28. 4. 2016

Rej čarodějnic 28. 4. 2016

Projekt Zahrada - 6.B

Hry bez hranic - 23. 4. 2016

Eurorebus (krajské kolo) - 21. 4. 2016

Dopravní soutěž mladých cyklistů - 21. 4. 2016

Velký úspěch našich "mladých moderátorů"

50. ročník soutěže ARS POETICA – Puškinův památník Praha - bude již potřetí s našimi žáky

Návštěva 1. třídy v Městské knihovně Zábřeh

Velikonoční tvoření dětí z přípravné třídy

Neboj se promluvit! - Projekt "Nenávist na internet nepatří" 22. 3. 2016

Velikonoce ve škole - 23. 3. 2016

Přípravná třída - "Den čtení" - 18. 3. 2016

Výtvarné práce žáků 5. třídy

Veselý týden v Přípravné třídě

Turnaj v PING-PONGU 17. 3. 2016

Veselý týden 14. - 18. 3. 2016

Den mateřského jazyka – Gymnázium Zábřeh - 11. 3. 2016

Přednáška "Opilý mimozemšťan"

Okrskové kolo ve vybíjené (dívky)

Okresní kolo ve vybíjené v kategorii otevřené (hoši)

Biologická olympiáda - školní kolo

Vitamínový den 1. stupně 3. 3. 2016

Okrskové kolo vybíjené v katerii otevřené (hoši)

Soutěž Mladý moderátor 2016

Výtvarné práce žáků

Zeměpis - práce žáků 9. ročníku

Práce žáků 4. třídy (Zimní výtvarné práce, Ovoce do škol, Masopust, Modelování z plasteliny a jiné)

Lyžařský výjezdový kurz 1. stupně únor 2016 

Mediální kroužek navštívil Českou televizi - 15. 2. 2016

Zápis do 1. tříd - 10.-11. 2.2016

Masopust 12. 2. 2016

LVK VII.A+B - 31. 1. - 5. 2. 2016 

Školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně - 2. 2. 2016

Z natáčení Mediálního kroužku - Pololetní rozhovor - 28. 1. 2016

Krajský přebor škol v šachu 28. 1. 2016

Přírodní zahrady - 14. 1. 2016

Zprávy z aktivit školního parlamentu

Vyhodnocení soutěže VOŠ a SŠ automobilní Zábřeh - 8. 1. 2016

Projekt dílny - VIII.B - 2015

Projektový den Vánoce ve světe VIII.B "Rodina naruby" - 18. 12. 2015

Projektový den Vánoce ve světě - 18. 12. 2015

Zimní obrázky - výzdoba školy

Vánoce ve škole spojené se dnem otevřených dveří - 14. 12. 2015

2. B - Kouzlo adventu - 10. 12. 2015

První výlet přípravné třídy do Náměště na Hané - 10. 12. 2015

Vánoční pečení vánočky na ZŠ Severovýchod

Adventní zpívání 7. 12. 2015

Přípravná třída - Mikuláš 2015

Mikuláš 2015

DEN ROBOTIKY 1. 12. 2015

Fotografie Sochy - pastel - zábřežské památky 9. ročník

Listopad ve II.B

Podzim v I. třídě

Exkurze Osvětim a Krakov - 19. 11. 2015

Projekt 4. třídy "Ovoce a zelenina do škol" - výtvarná soutěž "Nejvtipnější ovoce či zelenina."

Bleška opět nezklamala - 11. 11. 2015

Sběr papíru 2. 11. - 6. 11. 2015

Děti z přípravné třídy pracují na výzdobě své třídy PODZIM v rámci výtvarné a pracovní výchovy

Osvětim a Krakow - 5. 11. 2015

Pevnost poznání a památky města Olomouc 8. A - 3. 11. 2015

Fotografie z drona

Halloween a přednáška Kouzlo starých map 27. 10. 2015

Drakiáda 21. 10. 2015

Mapy včera, dnes a zítra - Katedra geoinformatiky, Univerzita Palackého Olomouc - 20. 10. 2015

Projekt Letecká výprava 4. třídy z Prahy do Londýna

Soutěž ke dni jazyků

Exkurze IX.A - Praha 30. 9. 2015

Plavecká štafeta měst 7. 10. 2015

Exkurze 8.B do krajského města Olomouc 23. 9. 2015

Výstava dětských prací

Cimbálová muzika Réva 25. 9. 2105

Projektové vyučování k Dni evropských jazyků 26. 9.

Exkurze IX.B - Praha 23. 9. 2015

Atletický čtyřboj 22. 9. 2015

Přespolní běh - Okrskové kolo 17. 9. 2015