Astroolympiáda

 

 

Výsledková listina školního kola astroolympiády, které probíhalo před Vánocemi.

Nyní bylo zahájeno korespondenční kolo, které bude ukončeno 19. března 2013.

Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v kole dalším.

 

                                                                                                        Marie Portešová

 

kategorie EF

 

poř.     příjmení a jméno       bodů

1.         Brzobohatá Markéta    39

2.         Bartoš Jan                  37

2.         Fišnerová Olga            37

3.         Dvořáková Kateřina     35

3.         Skřivánková Jana        35

4.         Kárníková Andrea        32

5.         Bartoň Ondřej              31,5

5.         Stejskalová Markéta    31,5

6.         Haberland Jan             31

6.         Naglová Simona           31

7.         Hastíková Dominika     30,5

8.         Balcárková Tereza        30

8.         Povýšilová Šárka          30

8.         Synek Viktor                30

8.         Valášková Andrea        30

9.         Rýznarová Natálie        29,5

10.       Effenbergerová Tereza 29

10.       Kinclová Adéla              29

10.       Kučera Tomáš              29

10.       Topitsch Vojtěch          29

11.       Blaháčková Vendula      28

12.       Hrochová Barbora        27

12.       Janů Markéta              27

12.       Šoustal Michal             27

13.       Pospíšilová Karolína    26.5

14.       Novotná Lucie            26

15.       Baierová Kristýna       25

15.       Killarová Šárka         25

16.       Suchý David             24

17.       Havelka Jan            23,5

18.       Čmakal Radim         23

18.       Orgoniková Andrea  23

19.       Štaigl David            22

20.       Bartošová Anežka    21.5

21.       Kubíčková Anna       21

21.       Plutzová Lenka         21

21.       Suchomel Jiří           21

22.       Čtvrtlíková Miroslava 20

22.       Mrázek Jan               20

22.       Sedláčková Michaela 20

23.       Horníčková Nela       19

23.       Kobzová Kristýna      19

24.       Švub Pavel               17,5

25.       Dvořák Petr              17

26.       Konopas Jakub         15,5

27.       Čapka Petr              15

27.       Novotný Pavel          15

 

kategorie GH

 

poř.     příjmení a jméno     bodů

1.         Hlučný Michal          35

1.         Hojgr Sebastian       35

2.         Dvořák Antonín        34

2.         Smékalová Sára        34

3.         Rychtecká Kristýna 33

4.         Brachtlová Justýna  32

4.         Friedl Lubomír        32

4.         Ptáček Petr               32

5.         Poláchová Eliška      31

5.         Stryková Zuzana      31

5.         Topitsch Lukáš         31

6.         Škrabalová Natálie  30

7.         Monczka Tomáš       29

7.         Šertlerová Marie      29

8.         Švub Leoš                28

9.         Jastrzembská Kristýna  27

10.       Kohoutová Tereza    26

10.       Rattay Jaroslav        26

10.       Sutorová Leontina   26

11.       Penčák Ondřej         21

12.       Juránková Jaroslava  19

13.       Krmela Jan                18

 

Korespondenční kolo bylo uzavřeno a výsledky jsou zvřejněny na http://olympiada.astro.cz/

=> zadáte kraj, kategorii GH => 6. - 7 -  ročník => Honzovi Havelkovi ze třídy 6.A se podařilo umístit na 10. místě

a kategorie EF => 8. - 9. ročník => Honza Bartoš ze třídy 9.A se umístil na 4. místě.

 

            Všem zúčastněným děkujeme a úspěšným řešitelům blahpřejeme.

 

                                    Marie Portešová